Welkom bij C.V. De Buurlanders
Home Organisatie Oud PrinseSoos Evenementen Publicaties Contact Foto's
Bezoek ook een onze facebook pagina. Kaarten zittingen 2019 Commissies van de Buurlanders


Commissie

Voorzitter


1

Bestuur

Kobus de Win

voorzitter@cvdebuurlanders.nl

2

Club 111

André Jansen

club111@cvdebuurlanders.nl

3

Dansmarietjes

Sonja Geuze

dansmarietjes@cvdebuurlanders.nl

4

Fiets3daagse

Wilma Baijens

fiets3daagse@cvdebuurlanders.nl

5

BZA

Marina Boer

bza@cvdebuurlanders.nl

6

BJZ

Bastiaan Hommel

jeugdzitting@cvdebuurlanders.nl

7

Jeugdraad

Marijke Verhoeven

jeugdraad@cvdebuurlanders.nl

8

Krant

Marijke Verhoeven

redactie@cvdebuurlanders.nl

9

Carnavalsmis

John Timmermans

bestuur@cvdebuurlanders.nl

10

Ontbijt/Brunch

Ingrid Agterberg

bestuur@cvdebuurlanders.nl

11

Optochten

Frank Hermans

optocht@cvdebuurlanders.nl

12

Ouderen

Kees de Jager

bestuur@cvdebuurlanders.nl

13

P&R

Nick van de Kerkhof

pr@cvdebuurlanders.nl

14

Danstoernooi

Esther Sterrenburg

danstoernooi@cvdebuurlanders.nl

15

Prinskeuze

Erwin Schoormans

 

16

Prinsenreceptie

Bestuur

bestuur@cvdebuurlanders.nl

17

Raad van Elf

Erwin Schoormans

raadvanelf@cvdebuurlanders.nl

18

Tent

Frans Verstappen

bestuur@cvdebuurlanders.nl

19

Programma Tent

Ed Cuijpers

bestuur@cvdebuurlanders.nl

20

Hoffotograaf

Driek van de Ven

fotograaf@cvdebuurlanders.nl

21

Loterij

André Jansen

bestuur@cvdebuurlanders.nl

22

Zieken

Prisca Louwers

commissiezieken@cvdebuurlanders.nl

23

Prinsenwagen

Tiny van Hoof

bestuur@cvdebuurlanders.nl

25

Banners

Boy Maas

banners@cvdebuurlanders.nl

26

Oud Prinsen

Ingrid Agterberg

bestuur@cvdebuurlanders.nl

27

Website

Kobus de Win

webmaster@cvdebuurlanders.nl

28

Post

Johan klijnholstz

bestuur@cvdebuurlanders.nl

29

D'n Opsteker

Kees de Jager

bestuur@cvdebuurlanders.nl

30

Kreeziefist (Jeugdfeest)

Rogier van Rijswijck

kreeziefist@cvdebuurlanders.nl