Welkom bij C.V. De Buurlanders Sponsors
Home Organisatie Oud PrinseSoos Evenementen Publicaties Contact Foto's
Bezoek ook een onze facebook pagina. Commissies van de Buurlanders


Commissie

Voorzitter


1

Bestuur

Janus Zijlmans

voorzitter@cvdebuurlanders.nl

2

Club 111

Janus Zijlmans

club111@cvdebuurlanders.nl

3

Dansmarietjes

Sabiene Bloks

dansmarietjes@cvdebuurlanders.nl

4

Fiets3daagse

Driek vd Ven

bestuur@cvdebuurlanders.nl

5

BZA

Marina Boer

bestuur@cvdebuurlanders.nl

6

BJZ

Marijke Verhoeven

jeugdzitting@cvdebuurlanders.nl

7

Jeugdraad

Alwin Dingen

jeugdraad@cvdebuurlanders.nl

8

Krant

Marijke Verhoeven

redactie@cvdebuurlanders.nl

9

Carnavalsmis

Derkino Verbeek

bestuur@cvdebuurlanders.nl

10

Ontbijt/Brunch

Jos en José van Stiphout

bestuur@cvdebuurlanders.nl

11

Optochten

John Timmermans

optocht@cvdebuurlanders.nl

12

Ouderen

Kees de Jager

bestuur@cvdebuurlanders.nl

13

P&R

Nick vd Kerkhof

pr@cvdebuurlanders.nl

14

Danstoernooi

André Jansen

danstoernooi@cvdebuurlanders.nl

15

Prinskeuze

Gerard Louwers

bestuur@cvdebuurlanders.nl

16

Prinsenreceptie

Bestuur

bestuur@cvdebuurlanders.nl

17

Raad van Elf

Gerard Louwers

raadvanelf@cvdebuurlanders.nl

18

Tent

Frans Verstappen

bestuur@cvdebuurlanders.nl

19

Programma Tent

Frans Verstappen

bestuur@cvdebuurlanders.nl

20

Hoffotograaf

Driek vd Ven

fotograaf@cvdebuurlanders.nl

21

Loterij

André Jansen

bestuur@cvdebuurlanders.nl

22

Zieken

Francie van Rooij

commissiezieken@cvdebuurlanders.nl

23

Prinsenwagen

Tiny v Hoof

bestuur@cvdebuurlanders.nl

24

Karikatuur

Sjef vd Nieuwenhuizen

bestuur@cvdebuurlanders.nl

25

Banners

Janus Zijlmans

banners@cvdebuurlanders.nl

26

Oud Prinsen

Ingrid Agterberg

bestuur@cvdebuurlanders.nl

27

Website

Kobus de Win

webmaster@cvdebuurlanders.nl

28

Post

Johan klijnholstz

bestuur@cvdebuurlanders.nl

29

D'n Opsteker

Kees de Jager

bestuur@cvdebuurlanders.nl

30

Jubleum

Hans v Gorp

jubileum@cvdebuurlanders.nl